Kontakt

Skicka ett meddelande till oss!




Här hittar ni oss som arbetar med Babycard.

Jim Fridlund - jim@babycard.se - VD
Sara Tillander - sara.tillander@babycard.se - Säljare
Philip Amby - philip.amby@babycard.se - Säljare
Ingela Engström - ingela.engstrom@babycard.se - Säljare
Emelie Carlsson Sundqvist - emelie.c.sundqvist@babycard.se - Säljare
Emilia Midelund - emilia.midelund@babycard.se - Säljare
Sandra Östh - sandra.osth@babycard.se - Säljare
Oliver Lindgårde - oliver.lindgarde@babycard.se - Säljare
Saga Rotting - saga.rotting@babycard.se - Säljare

För frågor gällande ekonomi, vänligen maila till ekonomi@babycard.se eller ring 033-430 80 90 (mån-tis, tors 9-12).
För frågor gällande web och publicering maila till kristian.paso@babycard.se.


Välkommen till Babycard!

Är du småbarnsförälder och vill ta del av erbjudanden och kampanjer? Då kan du enkelt ansöka om ett ett kostnadsfritt Babycard.

Bli medlem
Nej, tack